Piotr Kędroń

Drodzy Rodzice
umieszczone materiały dla uczniów na stronie internetowej szkoły (edu.szkola-nr1.pl) w zakładce E-learning mają charakter powtórkowy i wprowadzający. Uczniowie nie będą negatywnie oceniani za brak aktywności online. Z zamieszczonymi materiałami edukacyjnymi uczniowie zapoznają się w dowolnym czasie, wybranym przez siebie.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, okres zawieszenia zajęć w szkole nie jest czasem ferii od nauki. Materiały które umieszczamy mają pomóc uczniom, ukierunkować ich pracę w domu. Różnorodność umieszczonych materiałów edukacyjnych ma na celu zróżnicowanie potrzeb ucznia. Niektórzy chcą powtarzać i utrwalać poznane wiadomości inni poszerzać. Nie ma ograniczeń czasowych, czy terminów realizacji pojawiających się zadań. Nie wszystko musi być zrobione.

Jak zawsze podchodzimy odpowiedzialnie do nowych sytuacji. Nasz wysiłek w przygotowanie materiałów ma być wsparciem dla edukacji Państwa dzieci w domu, aby nie pozostawały osamotnione w procesie własnej edukacji domowej. E-materiały są skierowane do ucznia, by nie dodawać dodatkowych obowiązków Rodzicom w przygotowaniu zajęć domowych.

Jeśli mają Państwo pytania, wątpliwości zawsze można zadzwonić pod numer telefonu dyrektora szkoły: 572 393 337

W okresie zawieszenia zajęć dydaktyczno-wychowawczych (tj. do 25 marca włącznie) sekretariat szkoły jest nieczynny. Kontakt tylko telefoniczny.