Szkoła Podstawowa nr 1

im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Głuchołazach

Piotr Kędroń
Odsłony: 1678

Szanowni Rodzice, Opiekunowie

rozpoczęły się zapisy dzieci do klas 1 w nowym roku szkolnym 2024/2025. Aby zapisać dziecko należy wypełnić wniosek i dostarczyć go do szkoły. Aby ułatwić Państwu ten obowiązek przygotowaliśmy dwa rozwiązania:

  1. wypełniamy wniosek w formie papierowej i dostarczamy go do sekretariatu szkoły lub wysyłamy jego skan mailem do szkoły na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
    wniosek można pobrać ze strony szkoły: link => karta_zgloszenia_2024_2025 wydrukować i wypełnić odręcznie (wnioski papierowe  są dostępne w sekretariacie szkoły)

lub

  1. wypełnić elektroniczne zgłoszenie dziecka do klasy 1
    • proszę kliknąć => Zgłoszenie ucznia do klasy 1,
    • wypełnić,
    • pracownik szkoły skontaktuje się z Państwem w celu weryfikacji wniosku, dlatego bardzo ważne jest podanie numeru telefonu osoby zgłaszającej na końcu formularza.