im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Głuchołazach
Piotr Kędroń

Corocznie w naszej szkole odbywał się Festiwal Nauki. W tym roku ze względów epidemicznych nie będzie wystaw stałych, ale część druga - eksperymenty będą!

W poniedziałek Centrum Nauki Kopernik po raz drugi zawita do nas swoim NAUKOBUSEM. Tym razem z eksperymentami i pokazami naukowymi.

Młodzi naukowcy z naszej szkoły zostaną porwani w świat nauki przez edukatorów z Kopernika. Temat przewodni: Powietrze.

Szykuje się pełna wrażeń podróż naukowa.

Szanowni Rodzice, Opiekunowie

rozpoczęły się zapisy dzieci do klas 1 w nowym roku szkolnym 2021/2022. Aby zapisać dziecko należy wypełnić wniosek i dostarczyć go do szkoły. Aby ułatwić Państwu ten obowiązek przygotowaliśmy dwa rozwiązania:

1. wypełniamy wniosek w formie papierowej i dostarczamy go do sekretariatu szkoły lub wysyłamy jego skan mailem do szkoły na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
    wniosek można pobrać ze strony szkoły klikając na link => wniosek_2021_2022 wydrukować i wypełnić odręcznie (wnioski papierowe  są dostępne w sekretariacie szkoły)

1. wypełnić wniosek elektroniczny
    • proszę kliknąć => wniosek_elektroniczny_2021_2022,
    • wypełnić,
    • pobrać na komputer
    • i wgrać do zaszyfrowanego folderu => przekaż plik
    • pracownik szkoły skontaktuje się z Państwem w celu weryfikacji wniosku, dlatego bardzo ważne jest podanie numeru telefonu osoby zgłaszającej na końcu formularza.

Piotr Kędroń

Od poniedziałku 18 stycznia uczniowie klas 1-3 będą mieli zajęcia stacjonarne w szkole. Zmianie ulega plan lekcji dla wszystkich klas, który został już opublikowany na stronie internetowej.

Zajęcia na terenie placówki będą odbywały się w tzw. reżimie sanitarnym, zgodnie z wytycznymi MEiN, GIS i MZ. Uczniowie klas 1-3 przychodzą do szkoły w wyznaczonych przedziałach czasu, wchodząc przez wyznaczone wejścia (główne i od strony murów obronnych):

Piotr Kędroń

Od 9 listopada obowiązek szkolny będzie realizowany z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość dla wszystkich uczniów klas 1-8.

Wszystkie materiały znajdują się na stronie internetowej szkoły w zakładce e-learning (www.edu.szkola-nr1.pl). W razie pytań prosimy o telefoniczny lub mailowy kontakt z wychowawcą klasy lub sekretariatem szkoły.

Do wszystkich materiałów edukacyjnych i lekcji online obowiązuje jeden login i hasło ucznia. Login to szkolny mail ulcznia (…@szkola-nr1.pl). W razie konieczności, aby zresetować hasło należy skontaktować się z wychowawcą klasy. Nie ma opcji automatycznego resetowania hasła.

Zajęcia odbywają się zgodnie z obowiązującym planem lekcji.

Piotr Kędroń

Zgodnie z informacją Ministerstwa Edukacji Narodowej do 8 listopada uczniowie klas 4-8 będą mieli naukę w formie zdalnej.

Podobnie jak w minionym roku szkolnym, wszystkie materiały będą publikowane na platformie edukacyjnej naszej szkoły (zakładka e-learning lub www.edu.szkola-nr1.pl)  zgodnie z obowiązującym obecnie planem lekcji.

Klikając na link umieszczony pod tematem lekcji, uczeń zostanie przekierowany do usługi Office 365 i będzie musiał zalogować się. Przypominamy, że login to mail szkolny ucznia (…Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.). W razie problemów i pytań prosimy o kontakt z wychowawcą.

Piotr Kędroń

Od poniedziałku 09 października będą obowiązywały zmiany w palnie lekcji. Na stronie został już opublikowany plan po zmianach.