Drodzy Uczniowie,
Szanowni Rodzice i Opiekunowie,

W oparciu o Waszą opinię wprowadzamy kolejną innowację. Dziś Rada Pedagogiczna podjęła decyzję, że od 13 listopada nie będzie w naszej szkole obowiązkowych zadań domowych.

Pozostają jedynie tzw. „zadania dla chętnych” dla tych, którzy lubią samodzielnie zmierzyć się z dodatkowymi wyzwaniami w domu. Oczywiście docenimy to. Wybór należy do Was!

Brak zadań to więcej czasu na rozwijanie własnych zainteresowań oraz czytanie lektur, powtarzanie do sprawdzianu i kartkówek czy współpracy przy realizacji wspólnych projektów. Razem postaramy się rozwijać umiejętność samodzielnego zainteresowania się fascynującą nauką.

Mamy nadzieję, że Nasza decyzja oszczędzi Wam niepotrzebnego stresu i ułatwi spędzanie „uwolnionego” czasu w rodzinnym gronie.