Nowa mLegitymacja jest już gotowa do odbioru! Aby przyspieszyć proces jej wydawania wykonaliśmy bezpłatnie zdjęcia i od tej chwili mogą Państwo zainstalować ją w swoim i dziecka telefonie komórkowym.

Wyświetlenie mLegitymacji na ekranie telefonu jest potwierdzeniem, że dziecko jest uczniem naszej szkoły i może skorzystać ze wszystkich ulg przysługujących uczniom.

W celu instalacji mLegitymacji należy pobrać i zainstalować aplikację mObywatel (na razie tylko system Android; IOS dopiero w połowie przyszłego roku). Szczegółowa instrukcja aktywacji legitymacji znajduje się na stronie internetowej szkoły w zakładce rodzic lub uczeń.

Wychowawcy klas 1-4 dziś otrzymali kody do aktywacji mLegitymacji. Prosimy Rodziców naszych uczniów o ich odbiór. Uczniowie klas 5-8 będą mogli odbierać kody aktywacyjne od poniedziałku w sekretariacie szkoły.

Więcej informacji i pomoc można uzyskać w sekretariacie szkoły.