Szkoła Podstawowa nr 1

im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Głuchołazach

Piotr Kędroń
Odsłony: 340

Drodzy Rodzice i Opiekunowie,

trudna sytuacja sprawiła, że nie możemy jeszcze spotkać się w naszej szkole. Wykorzystując cyfrowe zaplecze edukacyjne, udostępniamy listę uczniów przypisanych do poszczególnych klas:

uczniowie klas 1 (proszę kliknąć na ten tekst).

Aby móc zobaczyć listę należy wpisać hasło, które zostało do Państwa wysłane SMS na numer podany podczas rekrutacji.

Pierwszoklasistów od września czeka wiele niespodzianek. Jedną z nich jest innowacja z języka angielskiego. Uczniowie klas pierwszych będą mieli dodatkowe godziny nowatorskich zajęć językowych. Szczegóły w prezentacji poniżej:

Przypominamy, że nie muszą Państwo kupować żadnych podręczników (oprócz religii). Wszystkie materiały edukacyjne nasi uczniowie otrzymają we wrześniu. Informacje organizacyjne zostaną opublikowane na stronie internetowej w drugiej połowie sierpnia.

Do zobaczenia ;-)