Szkoła Podstawowa nr 1

im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Głuchołazach

Piotr Kędroń
Odsłony: 2288

Zgodnie z informacją Ministerstwa Edukacji Narodowej do 8 listopada uczniowie klas 4-8 będą mieli naukę w formie zdalnej.

Podobnie jak w minionym roku szkolnym, wszystkie materiały będą publikowane na platformie edukacyjnej naszej szkoły (zakładka e-learning lub www.edu.szkola-nr1.pl)  zgodnie z obowiązującym obecnie planem lekcji.

Klikając na link umieszczony pod tematem lekcji, uczeń zostanie przekierowany do usługi Office 365 i będzie musiał zalogować się. Przypominamy, że login to mail szkolny ucznia (…Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.). W razie problemów i pytań prosimy o kontakt z wychowawcą.