Szkoła Podstawowa nr 1

im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Głuchołazach

Piotr Kędroń
Odsłony: 522

Plan zajęć stacjonarnych w szkole:

poniedziałek 24 maja zgodnie z planem lekcji do szkoły przychodzą klasy: 6a 6b 6c 6d 6e 7b 7c 7d. Pozostałe mają w tym dniu zajęcia zdalne.

We wtorek 25 maja, środę 26 maja i czwartek 28 maja do szkoły przychodzą klasy 8. Uczniowie klas 4-7 mają dni wolne od zajęć stacjonarnych i zdalnych. Uczniowie klas 1-3 przychodzą do szkoły zgodnie z planem lekcji

piątek 28 maja zgodnie z planem lekcji do szkoły przychodzą klasy: 4a 4b 4c 5a 5b 7a 7e. Pozostałe mają w tym dniu zajęcia zdalne.

Szczegółowych informacji udzielają wychowawcy klas. Przypominamy, że w szkole obowiązują szczegółowe wytyczne sanitarne MEiN, MZ, i GIS. Uczniowie w części wspólnej (m.in. korytarze, toalety) muszą zasłaniać nos i usta maseczką.

Szczegółowe wytyczne => Wytyczne MEiN, MZ i GIS dla szkół podstawowych i ponadpodstawowych