Szkoła Podstawowa nr 1

im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Głuchołazach

Piotr Kędroń
Odsłony: 3488

Rozpoczęły się prace modernizacyjne naszej strony. Aby jak najlepiej przygotować się do kształcenia na odległość musimy przygotować nasze e-zaplecze informatyczne. Jesteśmy już certyfikowaną szkołą pracującą w chmurze. Odbyły się niezbędne szkolenia i trwa instalacja nowego oprogramowania, tak aby wszystkie udostępniane przez nas materiały mogły być otwierane na dowolnym telefonie, tablecie czy komputerze nawet przy słabej przepustowości łącza domowego.

Przez najbliższe trzy dni (do 23 marca) dostęp do strony internetowej będzie ograniczony. Wszystkie udostępnione do tej pory materiały w ramach e-learningu będą ponownie dostępne od wtorku. Nowe e-lekcje pojawią się dopiero po opublikowaniu nowego rozporządzenia Ministra Edukacji i decyzji, co do terminu zawieszenia zajęć dydaktyczno-wychowawczych.

W trakcie przerwy działania naszej platformy edukacyjnej, zachęcamy do dalszej nauki wykorzystując materiały udostępnione na stronie https://www.gov.pl/web/zdalnelekcje .