W związku z możliwością organizacji zajęć opiekuńczych od 25 maja, prosimy pracujących rodziców/opiekunów o wypełnienie oświadczeń, które będą deklaracją przyprowadzenia ucznia klasy 1-3 do szkoły.

By móc zorganizować pracę szkoły, prosimy o dostarczenie podpisanych oświadczeń do 19 maja w formie papierowej lub przesłać elektronicznie skan/zdjęcie na adres mailowy szkoły.

Oświadczenie można pobrać ze strony internetowej szkoły lub odebrać w wersji papierowej przy wejściu do szkoły. Przed podpisaniem proszę zapoznać się z „Procedurą bezpieczeństwa w okresie pandemii COVID -19 na terenie Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Głuchołazach”.

Pobierz:

Szkoła jest czynna codziennie od 800-1600. Adres mailowy szkoły to: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.